Розклад Богослужінь

Графік Богослужінь для кліру на лютий 2016 року

Храм Образу Спаса Нерукотворного, Храм Вознесіння Господнього

 

Понеділок, 01 лютого. Прп. Макарія Великого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Макарію Великому

Вівторок, 02 лютого

Служби немає

19:15, Лекція: о. Валентин

Келейне читання Акафісту Пророку Іоану Предтече

Середа, 03 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Богородиці

Четвер, 04 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Миколаю Чудотворцю

П’ятниця, 05 лютого

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

18:00, Всенічна: о. Микита, диякон Олексій Ахметов, послушник Дмитро Борисенков, хор: Фотінія Соколова

Сповіді о. Олексій Харитонов, о. Микита

Келейне читання Акафісту Чесному та Животворчому Хресту Господньому

Субота, 06 лютого. Блаженної Ксенії Петербуржської

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

08:00. Часи о. Олексій Харитонов

10:00. Літургія: о. Олексій Харитонов, диякон Олексій Ахметов, послушник Леонід Павлюк, хор: Оксана Красовська

13:30. Лекція: о. Олексій Харитонов

17:00, Всенічна: о. Олег, диякон Сергій Митчик, послушник Андріан Іващенко, хор: м. Наталія Митчик, сповіді: о. Валентин

Келейне читання Акафісту всім Святим

Неділя, 07 лютого

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

09:00. Часи о. Микита.

10:00, Літургія: о. Валентин, сповіді: о. Микита, о.д. Сергій Митчик, послушник Андріан Іващенко, хор: Тетяна Чередниченко

Келейне читання Акафісту Господу нашому Ісусу Христу

Понеділок, 08 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Архистратигу Михаїлу та усім Силам Безплотним

Вівторок, 09 лютого

Служби немає

19:15, Лекція: о. Валентин

Келейне читання Акафісту Пророку Іоану Предтече

Середа, 10 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Богородиці

Четвер, 11 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Миколаю Чудотворцю

П’ятниця, 12 лютого. Собор вселенських вчителів та святителів

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

8:00, Часи. о. Олексій Харитонов

9:00. Літургія. о. Олексій Харитонов, послушник Леонід Павлюк. Хор: Фотінія Ревенко

18:00, Всенічна: о. Олексій Черних, диякон Олексій Ахметов, послушник Дмитро Борисенков, хор: Фотінія Соколова

Сповіді о. Олексій Харитонов, о. Микита

Келейне читання Акафісту Чесному та Животворчому Хресту Господньому

Субота, 13 лютого

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

08:00. Часи о. Олексій Харитонов

10:00. Літургія: о. Олексій Харитонов, диякон Олексій Ахметов, послушник Сергій Сікорський, хор: Анна Сікорська

13:30. Лекція: о. Олексій Харитонов

17:00, Всенічна: о. Олег, диякон Сергій Митчик, послушник Андріан Іващенко, хор: м. Раїса Магаляс, сповіді: о. Валентин

Келейне читання Акафісту всім Святим

Неділя, 14 лютого

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

09:00. Часи о. Микита.

10:00, Літургія: о. Валентин, сповіді: о. Микита, о.д. Сергій Митчик, іподиякон Діонісій Чередниченко, хор: Тетяна Чередниченко

Келейне читання Акафісту Господу нашому Ісусу Христу

17:00, Всенічна: о. Микита, диякон Михайло Омельченко, хор: м. Раїса Магаляс

Понеділок, 15 лютого. СТРІТЕННЯ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА

08:00. Часи о. Микита

10:00, Літургія: о. Валентин, сповіді: о. Микита, о.д. Олександр Бойко, іподиякон Діонісій Чередниченко, хор: Тетяна Чередниченко

Келейне читання Акафісту Архистратигу Михаїлу та усім Силам Безплотним

Вівторок, 16 лютого

Служби немає

19:15, Лекція: о. Валентин

Келейне читання Акафісту Пророку Іоану Предтече

Середа, 17 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Богородиці

Четвер, 18 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Миколаю Чудотворцю

П’ятниця, 19 лютого.

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

18:00, Всенічна: о. Микита, диякон Олексій Ахметов, хор: Фотінія Ревенко

Сповіді о. Олексій Харитонов, о. Микита

Келейне читання Акафісту Чесному та Животворчому Хресту Господньому

Субота, 20 лютого

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

08:00. Часи о. Олексій Харитонов

10:00. Літургія: о. Олексій Харитонов, диякон Олексій Ахметов, послушник Леонід Павлюк, хор: Анна Сікорська

13:30. Лекція: о. Олексій Харитонов

17:00, Всенічна: о. Олег, диякон Сергій Митчик, хор: м. Наталія Митчик, сповіді: о. Валентин

Келейне читання Акафісту всім Святим

Неділя, 21 лютого

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

09:00. Часи о. Микита.

10:00, Літургія: о. Валентин, сповіді: о. Микита, о.д. Олександр Бойко, іподиякон Діонісій Чередниченко, хор: Тетяна Чередниченко

Келейне читання Акафісту Господу нашому Ісусу Христу

Понеділок, 22 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Архистратигу Михаїлу та усім Силам Безплотним

Вівторок, 23 лютого

Служби немає

19:15, Лекція: о. Валентин

Келейне читання Акафісту Пророку Іоану Предтече

Середа, 24 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Богородиці

Четвер, 25 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Миколаю Чудотворцю

П’ятниця, 26 лютого.

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

18:00, Всенічна: о. Олексій Черних, диякон Олексій Ахметов, послушник Дмитро Борисенков, хор: Фотінія Соколова

Сповіді о. Олексій Харитонов, о. Микита

Келейне читання Акафісту Чесному та Животворчому Хресту Господньому

Субота, 27 лютого

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

08:00. Часи о. Олексій Харитонов

10:00. Літургія: о. Олексій Харитонов, диякон Олексій Ахметов, послушник Віктор Мехедько, хор: Фотінія Соколова

13:30. Лекція: о. Олексій Харитонов

17:00, Всенічна: о. Олег, диякон Сергій Митчик, послушник Андріан Іващенко, хор: м. Наталія Митчик, сповіді: о. Валентин

Келейне читання Акафісту всім Святим

Неділя, 28 лютого

Храм Образа Спаса Нерукотворного:

09:00. Часи о. Микита.

10:00, Літургія: о. Валентин, сповіді: о. Микита, о.д. Олександр Бойко, іподиякон Діонісій Чередниченко, хор: Тетяна Чередниченко

Келейне читання Акафісту Господу нашому Ісусу Христу

Понеділок, 29 лютого

Служби немає

Келейне читання Акафісту Архистратигу Михаїлу та усім Силам Безплотним

Настоятель Митрофорний протоієрей Валентин Сорока